Liigu sisu juurde

Proviisor hoiatab, et ägedas faasis põletikulist liigest soojendada ei tohi, sest soojus võib ainevahetuse suurendamise kaudu ka põletikulist protsessi suurendada. Istuv töö, pikaajaline viibimine ühes asendis - need on põhjused, mis aitavad kaasa liigeste nõrgenemisele. Varasemad vigastused võivad põhjustada ka krõmpsuvaid liigeseid.. Haigused võivad põhjustada ka liigeste krigistamist: Kaasasündinud või omandatud kõrvalekalded liigese struktuuris, mistõttu tahked komponendid hõõruvad üksteist iseloomulike klõpsudega. Puhastamiseks kasutatakse järgmisi retsepte: Puhastamine leotatud riisiga.

Oleme suletud kuni piirangute leevendusteni!

Elektriravi Magnetravi, mikrolaineravi, diadünaamika, ultraheliravi, amplipulss, darsonvalisatsioon. Sügavsoojendavad, verevarustust ja lümfiringet parandavad ning valu vähendavad protseduurid, mis tavaliselt määratakse arsti poolt.

Liigesevalu - selle ravi põhjused ja meetodid

Elektriravi põhineb looduslike elekter, magnetväli jms või inimese loodud laser HEELi liigesevalu nähtuste kasutamisel ravi otstarbel.

Peamiseks näidustuseks on ägedad valusündroomid seljavalu, kaelavalu, liigesevalu jm. Elektriraviga parandatakse ka lihas- ja närvitööd, näiteks halvatuse korral.

HEELi liigesevalu

Ultraheliravi põhineb heli levimisel keha pindmistes kudedes tekkiva soojus- ja võnkumisenergia toimel. Soojustoime kasutamisel paraneb sidekoe elastsus ja leevendub valu.

Mehhaaniline toime soodustab kudede taastumist.

Menisk Keegi "napsab" koolist näppe, kes kolmekümnendaks eluaastaks alustab hommikut puhumistega, mis meenutavad määrimata käru jahvatamist. Keegi on selle pärast mures ja keegi ei omista sellele isegi mingit tähtsust. Mõned osalevad aktiivselt liigeste krõpsu ravis, teised eelistavad sellele mitte mõelda. Vähemalt seni, kuni algavad tõeliselt tõsised probleemid. Miks siis liigesed krõmpsuvad?

Ultraheliravi põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja alaägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes, samuti armkudede ja vanade liiteliste protsesside pehmendamine.

Magnetravi põhineb madalasagedusliku elektromagnetvälja toimel inimorganismile.

Magu on kuum ja teeb heli, millega kaasneb liigesevalu ja nägu on paistes

Magnetravil on osteogeneesi soodustav ning turse- ja põletikuvastane toime. Kasutatakse tulemuslikult traumade, alaägedate ja krooniliste liiges- või lülisamba haiguste, veenipõletiku, lümfödeemi ravis.

HEELi liigesevalu

Laserraviks kasutatakse madala sagedusega lasereid alla nmpotentseerides monokromaatilise valguse biostimuleerivat toimet kudedele. Laserravi stimuleerib loomulikku tervenemisprotsessi kõikides etappides: paranevad vereringe, rakkude proliferatsioon ning immuunreaktsioonid, toimib valu- ja põletikuvastaselt.

Häid tulemusi annab laserravi liigese- lihase- ja kõõlusepõletike ning traumajärgsete seisundite ravis, samuti haavade, troofiliste haavandite ja veenipõletike ravis.

HEELi liigesevalu

Elektriravi kuulub meie puhkusepakettide ravivalikusse, protseduurid määratakse vaid arsti poolt. Klopsude tootlemine liigestes ja broneerimine: e-post ravip spaestonia.

  • Liigesevalu - selle ravi põhjused ja meetodid - Menisk
  • Koik liigesed valutavad varvi