Liigu sisu juurde

Punase viinamarjade lehtede ekstrakt, mis aitab turse ja tugevat väsimust, tugevdab erinevate haiguste veresoonte seinu. Lidokaiin võimendab ristilihaste lõõgastavat toimet. Selle seeria valmistisi kasutatakse mitmesugustes liigeste ja selgroo haigustes.

Uhine salv

Taavi Kotka Foto: Rauno Volmar Kui seni on Eesti endine IT-juht ja e-residentsuse programmi käivitaja Taavi Kotka ingelinvestorina investeerinud palju koos sõpradega, siis eelmisest sügisest lõi ta koos oma töötajatega ühise investeerimisfirma, mille esimesed raha paigutused on juba ka tehtud. Ajavahemikus Eesti esimese IT-asekantslerina töötanud Taavi Kotka on ka aktiivne ingelinvestor, kes on investeerinud pikalt sõpradega.

Uhine salv

Alates eelmisest sügisest investeerib ta ka kooos töötajatega — et pakkuda neile ligipääsu investeeringutele, millele igaüks ligi ei pääse. Seda tehakse mullu sügisel asutatud Proud Uhine salv kaudu.

Uhine salv

Koos töötajatega on Kotka investeerinud juba näiteks idufirmadesse Veriff ja Salv ning tasakaalustanud portfelli LHV võlakirjadega.

Kuu aega tagasi liitus ta ka Ränioru riskikapitalifirma Pronomos Capital nõukoguga. Fond, mille asutaja on Milton Friedmani pojapoeg Patri Friedman, keskendub tulevikuühiskonna lahendustele.

Nad tahavadki teada, kuidas luua uusi linnu täiesti uutel alustel. Sellest, millega tegeleb Kotka täna, mida arvab ta ühiskonnas toimuvast ning kuidas on läinud tema algatatud tüdrukute tehnoloogiaringidel Unicorn Squads, loe lähemalt teisipäeval Eesti Päevalehes ilmunud loost.

Uhine salv