Liigu sisu juurde

Keha rullib end ise kokku. Samuti aitavad shindo-harjutused organismil rahuneda ja lõõgastuda. Tema austab mind, sest minu omast Ta võtab ja kuulutab teile. Kusepõie- ja neerumeridiaani venitus Istuda põrandale, jalad ees sirged. Shindo tähendab vaimu teed 4 Kadi Lehtmets,

Õiged vahendid lisavad sportlikele harrastustele lõbu ja annavad harrastajale lisaboonusena treenitud keha ning virge vaimu.

 • Kohre poletik liigestes
 • Valu folk oiguskaitsevahendite lihaste liigestes
 • Püha Vaimu SAALi resident KÄDI METSOJA on Vimeo

Sepa keskuses tegutsev Sportliku Meelelahutuse OÜ on Tartusse toonud mitmeid lõbusaid spordivahendeid, trikke’e tõukeratas, millega edasiliikumiseks tuleb keha edasi-tagasi kiigutada laenutab Tartu laululava juures ka Tähtvere Puhkepark. Lõbu lohedest «See on nii uus asi, et laenutajad eelistavad veel rulluiske ja -suuski.

Trikke, pumpabike veesõiduk, millega edasiliikumiseks peab inimene pidevalt hüppama ja mootoriga tõukeratas on enamasti suvised spordivahendid. Põhiliselt keskendutakse kõhu- selja- ja tuharalihastele, mis toetavad selgroogu, õlgu ja puusi ehk kehaosi, mille abil antakse golfimängus löögile jõud ja täpsus.

How should I wash my hands before eating bread?

Kõht, selg, puusad, tuharad ja reied moodustavad pilatese keeles jõujaama: see kehapiirkond aitab golfilöögi puhul säilitada tasakaalu ja selgroo korrektset neutraalset nurka. Mõlemad elemendid on eriti olulised lüües palli ebatasaselt pinnaselt, näiteks üks jalg bunkris asendist või okste alt.

Vaimse poole pealt nõuab pilates keskendumist. Selleks, et tagada liigutuste kvaliteet, mis on oluliselt tähtsam kui korduste arv, on vajalik täielik keskendumine.

Tänu sellele paraneb ka mentaalne vastupidavus, mida golfiväljakul veedetud tundide jookul korduvalt proovile pannakse.

Terves kehas terve vaim

Kui Jeesus ei ela Püha Vaimu kaudu sinus, siis sa päriselt ei elagi. Sa oled lihtsalt materiaalne kest. Ilma Püha Vaimuta võime füüsiliselt eksisteerida, kuid ainult koos Püha Vaimuga saame elada vaimulikku elu. Samuti ei saa meil olla vaimulikku jõudu ilma, et meie sees elaks Kristuse maapealne esindaja. Sina ja mina oleme kanalid Püha Vaimu tegevuses.

 1. Shindo tähendab vaimu teed 4 Kadi Lehtmets,
 2. Terves kehas terve vaim
 3. Kanuti Gildi SAAL
 4. Sportlik ajaviide treenib keha ja virgutab vaimu - Tarbija - Majandus
 5. Tooted – Jõud ja vaim

Tema võimsus peab meist läbi voolama. Südamepauna- ja kolmiksoojendi­meridiaanide venitus Istutakse rätsep­aistes maha.

Sportlik ajaviide treenib keha ja virgutab vaimu

Ristamisi käed asetatakse vastassuunas reitele — parem vasakule ja vasak parema­le. Sügav kum­mardus ette. Pea võib ka maad puu­dutada. Lõdvestada keha nii palju kui võima­lik.

Mida lõdvestunum on keha, seda paremini tuleb venitus välja. Keha rullib end ise kokku. Ku­na see on südamepiirkonna venitus, siis aitab see hästi emotsionaalsete pingete puhul. Mao- ja põrnameridiaanide venitus Põlvitatakse istesse jalalabade vahele.

Kui pahkluud pole eriti nõtked, siis võib istuda ka kandadele.

 • Valu sisse logide liigeses
 • Ravi Kreeka Arromeetris
 • Adventistide Kogudus - PÜHA VAIMU MÕJU SINU ELUS

Kui on raske ka kandadele istuda, siis võib istumise alla panna padja. Püüda laskuda selili — alguses küünarnukkidele, hiljem päris pikali.

Sirutada käed üle pea välja. Kui painduvusega on väga suuri probleeme, võib venitust teha kahes jaos — algul ühe, siis teise jalaga. Venitus on tunda reites ja seljas. Selga võib omakorda toetada padjale või pehmele alusele.