Liigu sisu juurde

Tuulelohe lennutamiseks piisab sobiva tuulega ilmast, isegi ülikonda ei pea seljast heitma, veolohe nõuab aga juba sportlikumat ettevalmistust. Pelgalt mängimine siiski ei treeni kellegi potentsiaali maksimumini, kuid erinevad toetavad tegevused, mis õpetavad looma seoseid ja parandavad keha tunnetust, annavad olulise eelise, et jätkuvalt areneda.

  1. Uhenduste arthite salv
  2. Kui ravida reumaatilist liigesevalu
  3. Кроме того, мы устали за эти три дня - для стариков дорога неблизкая.
  4. Он поежился.
  5. Макс улыбнулся.
  6. Solvestab ravi laseriga
  7. Osteoartriidi liigeste ravi
  8. Nii et artriiti ei olnud

Sportlik ajaviide treenib keha ja virgutab vaimu 1. Nüüd ootab ta talve, et avaral tuulisel maastikul nautida vaba sõitu – ülejäänud aastaaega­­del sõltub veolohe kasutamine asfaltteest ja sellega sobivast tuulesuunast.

Vaimu kuunarnukk Pintsli liigeste poletiku salv

Õiged vahendid lisavad sportlikele harrastustele lõbu ja annavad harrastajale lisaboonusena treenitud keha ning virge vaimu. Sepa keskuses tegutsev Sportliku Meelelahutuse OÜ on Tartusse toonud mitmeid lõbusaid spordivahendeid, trikke’e tõukeratas, millega edasiliikumiseks tuleb keha edasi-tagasi kiigutada laenutab Tartu laululava juures ka Tähtvere Puhkepark.

Terves kehas terve vaim

Lõbu lohedest «See on nii uus asi, et laenutajad eelistavad veel rulluiske ja -suuski. Trikke, pumpabike veesõiduk, millega edasiliikumiseks peab inimene pidevalt hüppama ja mootoriga tõukeratas on enamasti suvised spordivahendid.

Sepa keskuses asuvasse poekesse on aga juba jõudnud ka skki – trikke’iga äravahetamiseni sarnasel spordivahendil on rataste asemel all suusad. Lõbu pakub ka ajaveetmine lohedega.

Terves kehas terve vaim Turg kõikvõimalike abivahendite ja vidinate müügi mõttes on ideaalne.

Tuulelohe lennutamiseks piisab sobiva tuulega ilmast, isegi ülikonda ei pea seljast heitma, veolohe nõuab aga juba sportlikumat ettevalmistust. Nimelt saab tiivakujulist veolohet ehk kitewingi kasutada ainult koos millegagi, mis veereb või liugleb.

Et üks kitewing alles jõudis Tartusse, on ka Kalevi Roose saanud seda proovida vaid paaril korral. Kaitsmed on olulised «Sai selgeks, et suvisel ajal on kitewing'iga sõitmine otseses sõltuvuses asfaltteest ja selle suunaga Vaimu kuunarnukk tuulest,» märkis ta.

Vaimu kuunarnukk Harja kaed sailitab hulle

Talvine avar maastik pakub tema hinnangul aga tõelist sõidulusti. Roose teab, et maailmas Vaimu kuunarnukk kitewing’i toel maksimumkiiruseks saadud isegi üle kilomeetri tunnis.

Vaimu kuunarnukk Kuunarnuki ravi liigeste osteoartriit

Kui tuulelohe lennutamine välja arvata, siis teisi lustakaid spordivahendeid proovides ei tohi unustada kiivrit ning küünarnuki- ja põlvekaitsmeid. Toimetus ootab lugejate küsimusi.