Liigu sisu juurde

Näiteks tõi ta seal välja, et ta on tavaline "valge" mees ning tema põhjus tapmiseks on näidata sissetungijatele, et "meie maa ei saa kunagi olema nende oma". Ta ründas esimesena Al Noori mošeed ja hiljem Linwoodi mošeed. Paraku ei selgunud meilis rünnaku kohta konkreetseid üksikasju, näiteks asukoht või kellaaeg.

Christchurchi mošeetulistamine

Välismaa Afganistani valitsusväed võitlevad Kandahari lennujaamas ja selle territooriumil asuvas sõjaväebaasis Talibani mässulistega. Lahingud valitsusvägede ja mässuliste vahel, mille käigus hukkus 38 ja 6 inimest võeti pantvangi, on kestnud kogu öö, teatasid võimude esindajad. Esialgu oli rünnaku käigus kannatada saanud inimeste arvu osas palju segadust, sest julgeolekujõud otsivad lennujaama ja sõjaväebaasi territooriumilt endiselt viit Talibani võitlejat, kes pidasid võitluses valitsusvägedega tunde vastu, vahendas Reuters.

Seetõttu peame tegutsema ettevaatlikult," märkis Afganistani valitsusvägede Atali korpuse komandör Dawood Shah Wafadar. Tema andmetel on rünnaku käigus hukkunud 18 julgeolekutöötajat ja 11 tsiviilisikut.

Talibani 14 võitlejast on hukkunud 9.

Linn ja koht, kus rünnak toimus[ muuda muuda lähteteksti ] Christchurch on linn Uus-Meremaa Lõunasaarel, mille elanike arv oli See on teine mošee ja islamikeskus selles piirkonnas. Tulistamisel kasutas ta kaht poolautomaatset vintpüssimillest üks oli kohandatud salvega, et see mahutaks rohkem padruneid kui tavaliselt.

Talibani tehtud avalduses öeldi, et enesetapuründajad, kes olid varustatud nii käsi- kui ka ründerelvadega, olid sisenenud Kandahari lennujaama ning selle territooriumil asuvasse sõjaväebaasi eesmärgiga rünnata seal asuvaid rahvusvahelise sõjaväekontingendi sõdureid ja Afganistani sõdureid. Mässuliste väitel on rünnaku käigus hukkunud sõdurit, kuid sellele arvule pole kinnitust.

  1. Talibani rünnakus Kandahari lennujaamale on hukkunud 38 inimest | Välismaa | ERR
  2. Насколько я знаю - да, - ответил .
  3. Valu paremas kuunarnukis
  4. Christchurchi mošeetulistamine – Vikipeedia
  5. Большую часть вечера они проговорили о близнецах и о буддизме.
  6. Vasinud spin-kapuuts
  7. Плотность кварков, лептонов и им подобных частиц так велика, что кроха этой субстанции - не больше атома водорода - перевесит целое скопление галактик в нашу эпоху.
  8. Официально Кэти заправляла проститутками в Вегасе.

Seejuures on varasematest rünnakutest teada, et Taliban on ohvrite arvuga liialdanud. NATO operatsiooni Resolute Support esindaja sõnul rünnaku käigus sajad baasis olnud välisriikide sõdurid viga ei saanud.

পদ্মকে দেখে ক্রাশ খেলো তকদির - Mosharraf Karim - Nadia Afrin Mim - Sujat Shimul - Banglavision

Samas ei avaldanud ka NATO rünnaku kohta täpsemaid detaile. Talibani võitlejad sisenesid rünnaku alguses lennujaama perimeetri läheduses asuvasse kooli ning avasid tule lennujaama sissekäiku valvanud sõdurite pihta.

Välismaa Afganistani valitsusväed võitlevad Kandahari lennujaamas ja selle territooriumil asuvas sõjaväebaasis Talibani mässulistega. Lahingud valitsusvägede ja mässuliste vahel, mille käigus hukkus 38 ja 6 inimest võeti pantvangi, on kestnud kogu öö, teatasid võimude esindajad. Esialgu oli rünnaku käigus kannatada saanud inimeste arvu osas palju segadust, sest julgeolekujõud otsivad lennujaama ja sõjaväebaasi territooriumilt endiselt viit Talibani võitlejat, kes pidasid võitluses valitsusvägedega tunde vastu, vahendas Reuters. Seetõttu peame tegutsema ettevaatlikult," märkis Afganistani valitsusvägede Atali korpuse komandör Dawood Shah Wafadar.

Sissekäigu läheduses asusid ohvitseride majutamiseks mõeldud kasarmud. Viimasel ajal on Talibani sees alanud võimuvõitlus ning seetõttu on mässuliste vahel toimunud arvukalt veriseid kokkupõrkeid.

Kabulis hukkus enesetapuplahvatuses vähemalt 48 inimest

Samas Kandaharis toimuv rünnak näitab, et Taliban on piisavalt organiseeritud ning suuteline ründama Afganistani valitsuse võtmepositsioone. Viimast kinnitab fakt, et Talibanil õnnestus mõned kuud Sahi runnak ajutiselt enda kontrolli alla võtta riigi põhjaosas asuv Kunduzi linn.

Eile õhtul alanud ja terve öö kestnud rünnak järgneb varasemale juhtumile, mille käigus ründasid kaks Talibani enesetapuvõitlejat Kandahari politseijaoskonda. Afganistani lõunaosas asuv linn Sahi runnak üks peamisi Talibani tugipunkte.

Кстати, как неоднократно говорила Николь, у нас нет никаких явных свидетельств их враждебности к людям. Мужчины торопились изо всех сил.

Toimetaja: Allan Rajavee.