Selle jaotuse alla kogume häid mõtteid, kus kasvõi imepisikene teistmoodi lähenemine või sootuks millegi päris uue katsetamine, tooks kaasa rõõmustavaid muutusi laste õppimises, annaks õpetaja(i)le või lausa kogu lasteaiale või koolile lisaväärtust ja head rahulolu tunnet.

Sageli ei märka õpetajad või kogu kool/lasteaed ise oma tööd tehes, kuivõrd imelist tööd nad teevad või kuivõrd mõni nende õpetamisviis või loodud õhkkond toob õppimisse rõõmu ja indu juurde. Seega kutsume üles ka lapsi, lapsevanemaid, kolleege ja koolijuhtkonda julgelt jagama kõike, mis jagamist väärt.
Usume, et kogemuste jagamine innustab ja rikastab meie kõigi elu ja kingib meile veelgi ilusama homse.

Kui Sul on mõni väärt lugu jagada, siis oled oodatud kirjutama aadressile edulugu@loovharidus.ee
Sellele aadressile on oodatud nii juba kirja pandud edulugu või ka lihtsalt teadaanne sellest, et on midagi, mida soovite jagada ning me omalt poolt võtame ühendust ja kirjutame loo ülesse.

Täname juba ette!

Edulugu tulevikust ehk õnnelike täiskasvanute kool

Kuidas olla ônnelik? Mida on selleks vaja? Head suhted, rahuldustpakkuv ja inspireeriv töö,  pōnev hobi, piisavalt raha, armastav perekond, oma kodu, lapsed…Inimeste soovid vōivad erineda, kuid eesmärk on sageli üks – olla ōnnelik. Peetri kool asub Harjumaal, Rae vallas. 2013. aastal pälvis kool  “Hea...