Hea huviline!

Siin on keskkond kuhu kutsume mõtteid vahetama ja kogemusi jagama kõiki, kes tunnevad soovi ja huvi pühendada aega hariduse andmise loovamaks muutmisele. Meie, selle keskkonna algatajate ja ka lapsevanematena tunneme, et selleks tuleks suurendada loovuse osakaalu õppetegevustes ja rikastada seeläbi laste koolipäeva ning tekitada neis õpitavate ainete vastu suuremat huvi.

member-image

Helen Kaasik

Ringi korraldaja
member-image

Marit Kuusk

Ringi korraldaja
member-image

Aino Kuntsel

Ringi korraldaja
member-image

Triin Tarn

Ringi juhendaja
member-image

Kerttu Soans

Ringi juhendaja
member-image

Eda Heinla

Ringi juhendaja

Ootame Loovhariduse kogukonnaga liituma inimesi, kes te täna juba tegelete laste loovuse avaldumise toetamisega: andes koolis oma ainet loovat mõtlemist soosival viisil, kasutades enda ja teiste poolt välja töötatud loovust arendavaid ülesandeid, tehes sellekohast huviringi või lapsevanemana toetades ja rõõmustades oma lapse loovuse üle.

Erinevate elualade inimeste teadmiste ja oskuste koondamine ja kaasamine võiks anda jõudu kõigile – üksteise toetust tunnetades on kergem julgustada ka oma kolleege ja sõpru käivitama koolide juurde loovuse arendamise ringe, loovustunde, ja – päevi. Igaühel meist on lastele midagi põnevat õpetada.

Kuidas liituda kogukonnaga?

Lehe alguses paremal, Sisene/Välju kastis leiate lingi Loo konto. Sellel klikates avaneb registreerimisleht, kus saate määrata oma kasutajanime ja salasõna ning seejärel konto salvestada.
Konto salvestamise järel saate e-maili, milles on aktiveerimislink. Klikake lingil ja aktiveerige oma konto.
Sisenemiseks (Loovhariduse kogukonna esilehelt) kasutage teie poolt valitud tunnuseid.
Gruppide lehelt valige grupp, mis teile huvi pakub või kus kogemusi jagada tahaks. Kui grupp on avalik, siis saavad kõik liikmed kohe sõna sekka öelda. Kui grupp on märgitud privaatseks, siis saate liituda, kui saadate grupi moderaatorile liitumistaotluse. Taotluse vastuvõtmise teade tuleb teile e-mailile. Seejärel saate suhtlema asuda.
Liikmete lehe nimekirjast saate saata sõbrakutseid neile, kellega tahate individuaalselt mõtteid/teateid vahetada või oma grupi suhtlusringi kutsuda.