Liigu sisu juurde

Saate uurida samu tõusulaevu, mis haarasid John Steinbecki. These results identify Eto2 and Mtgr1 as authentic interaction partners of Tal1 and suggest they act as heteromeric corepressors of this bHLH transcription factor during erythroid differentiation. Passionfish on säästva päritoluga mereannid. Mul on ka mask ja snorkel käepärast, et saaksin iga veekogu juurde suhelda. Eetilised reisijuhid Lugege Monterey Bay akvaariumi Seafood Watch programmist ja tutvuge sellega, mida kala kõige paremini süüa - või sööge liha sööma. Point Lobosil, väljaspool Carmelit, on mõned maailma kõige ilusamad ookeanimaastikud.

See on koduks maailmakuulsale Monterey Bay akvaariumile, kus saab Otka Sustava näost näkku muidu raskesti mõistetava mereeluga nagu naeruväärselt armas mere saarmad, hiiglaslik ookeani päikesekala ja hüpnootiline Otka Sustava.

Ravi Kreeka Arromeetris

Saate uurida samu tõusulaevu, mis haarasid John Steinbecki. Kui teie kõht on merekõlblik, saate isegi riskida avamere veega, mis on täis vaale, haid, hülgeid, kalmaari, merikirju ja merelinde, mida Arthroosi kodukeskkonna ravi nimetame siniseks Serengetiks. Monterey oli California algne pealinn, nii et tal on riigi ajaloos eriline koht. Lisage kõik see oma rikkalikule kirjanduslikule traditsioonile ja fantastilistele restoranidele ning Monterey on plakati laps, kuidas kogukond suudab ökosüsteemi tervise taastamiseks kokku lüüa ja luua eduka turismisihtkoha.

Ma töötan teaduse, meedia ja kaitse alal. Minu riiklik geograafiline rahastatud uurimus hõlmab hiiglasliku ookeani päikesekala jälgimist ja märgistamist, ookeanide kaitse lahenduste konsulteerimist, looduskujutiste mõju uurimist vangistatud populatsioonidele ning inimese aju aktiivsuse Otka Sustava kaardistamist vastuseks looduse kujutistele. Glukoosamiini liigesed ka sõltumatu filmitegija. Reisimine hea Monterey Bay akvaariumi külastamine aitab toetada mitmeid olulisi ja tõhusaid ookeani kaitseprogramme.

Meie kohalikud kogu toiduained annetavad ka lähedalasuvatele heategevusorganisatsioonidele tasu.

Mis on mu kotis Ma reisin alati korduvkasutatavate õlgedega, kottide, riistade, tasside, mahutite ja prügikastiga kottiga, eriti rannas. Mul on ka mask ja snorkel käepärast, et saaksin iga veekogu juurde suhelda.

Geel liigese murdudes

Lugege, kuidas oma järgmise reisi võtta ilma ühekordselt kasutatavate plastikuteta. Tänav on autodele suletud ning talunikel Otka Sustava kohalikel käsitöölistel on kabiinid, mis müüvad kõike alates värsketest boysenberristest ja brokkolidest kuni Big Sur jade ehtedeni, mürki tamme mesi ja käsitööna valmistatud mütsid.

Must-lugevad raamatud Nobeli auhinna võitnud autor John Steinbeck on ehk Slash valu kaela Bay kõige kuulsam kirjanik ja tema raamatud, eriti Cannery Row ja Sweet Neljapäev, maalivad elava pildi sellest, milline piirkond oli suure depressiooni ajal. Monterey lahe surm ja elu Stephen Palumbi ja Carolyn Sotka räägivad sellest, kuidas Monterey lahe tervist taastati mõne hämmastavalt värvikate märkide, sealhulgas ekstsentrilise linnapea, tehniliselt mõistliku filantroopi ja mere saarmate poolt.

Artrosi liigesed loualuu ravi

Eco-luuletaja Robinson Jeffers on kõige austusväärsem kohalik luuletaja ja sa võiksid paari lugemist lugeda külastades Tor House'i. Võta klass Registreeruge sukeldumiskursustele Bamboo Reefis, õppige Kajaki ühendustes mere süsta, või võtke Õnnelik Tüdrukuköök.

Eetilised reisijuhid Lugege Monterey Bay akvaariumi Seafood Watch programmist ja tutvuge sellega, mida kala kõige paremini süüa - või sööge liha sööma. Vähendage ühekordselt kasutatava plasti tarbimist. Olge rannajoont uurides õrn. Ärge koguge rahvusliku merehoone varjupaigast mingeid loomi.

Ärge muretsege üle anemone, ärge pesake ja ärge saage nii lähedal pitseritele, lõvid ja saarmad, mida nad peavad liikuma.

Nautige maitseid Julia's Vegetarian Restaurant maksab kohalikele inimestele looduslike seente kogumise ja hämmastavate toitude valmistamise. Hula'sis on suurepärane kohalik koht, kus on Hawaii elegantsi.

Fistuli ravi liigese

Passionfish on säästva päritoluga mereannid. Kolmekordne pizza Monterey Bay akvaariumi lähedal teeb käsitsi valmistatud orgaanilised pitsad kohalike koostisosadega puuküttega ahjus.

Happy Girl Kitchen'i missioon on rikastada kohalikku toiduainet. Nad on spetsialiseerunud hapukurkidele ja konservidele, kuid neil on ka täielik kohvik. Mine Otka Sustava teelt maha Alustage oma kirjandusreisi külastades Robinson Jeffers Tor House'i, mis on nagu ajas tagasi liikumine Carmeli ja Monterey boheemlastele päevadele.

See on koduks maailmakuulsale Monterey Bay akvaariumile, kus saab tulla näost näkku muidu raskesti mõistetava mereeluga nagu naeruväärselt armas mere saarmad, hiiglaslik ookeani päikesekala ja hüpnootiline želeed.

Siis peatuge Doc Rickettsi Labi Steinbecki kuulsuses, mis on üks ainus säilinud hoonete hoiukoht. Kultuuripärand Monterey kunstimuuseumil on alati huvitavaid eksponaate.

Vanuse haiguse liigesed

Mulle meeldib ajaloolised jalutuskäigu saidid, mis jälgivad Monterey minevikku - eriti Custom House ja Treasure Islandi autor Robert Louis Stevensoni kodu. Avasta väljas Monterey loodusega suhtlemiseks ei ole puudust.

Kuidas uurida monterey, California - Reisida 2021

Üks minu lemmikviisid on tõusulaine, mis kulgeb akvaariumist Asilomari poole, et otsida anemoneid, kaheksajalgseid, lumelaudu ja krabisid. Point Lobosil, väljaspool Carmelit, on mõned maailma kõige ilusamad ookeanimaastikud. See pakub suurepäraseid vaateid sadamate hülgedele, kormoranidele, pelikaanidele ja vaaladele sõltuvalt aastaajast.

Otka Sustava hooajast saate vaadata ka merilõugesi Breakwater Coast Guardi muuseumis ja sadama pitseritel rannas, mis asub akvaariumi lõuna pool asuva Hopkins Marine Station'i raamatukogu ees.

Paadid lahkuvad Fisherman's Wharfist. Mine lindude lindistamise ja kajakeldamise teel Elkhorn Slough'i Moss Landingis, et näha sadu erinevaid linduliike ja ka palju mere saarmad, mis kutsuvad slough koju. Kui kayaking ei ole sinu asi, vaadake Whisper Charters.

See elektriline paaditeenistus pakub binokleid, suupisteid ja mugavat sõitu. Küsi, et Brian oleks teie giid - ta on palju teadmisi. Peab külastama laigud Monterey Bay akvaarium on maailmast tuntud põhjusel. See on suurepärane.

Point Lobos - California parkisüsteemi kroonijuveel - on kevadel sadamate hülgepoegad ja suvel kormoranide tibud. Toimetaja Valik.