Liigu sisu juurde

Top koos palsamiga Viimane samm muretute punaste huulte loomiseks on õhuke, punakaspruun palsam. Kui teile meeldib pehmem kuju, võite sellest pääseda vaid kreemi huulepulga pealekandmiseks pintsliga. Mida oma eluga teha? Kui klikid rippmenüüs pisikesele hammasratta ikoonile, siis leiad veel peidetud pintsli tüüpe.

Mida oma eluga teha? Mida ülikoolis õppida? Värske suhkru huulelakk 22,50 dollarit on lähenemisviis, kuid võite ka ise meisterdada: segage kausis kokku 1 osa õli kookospähkel või jojoba1 osa mett ja 1 osa suhkrut.

Vajutage pintsel 12 maitsetaimi liigeste raviks

Hoidke seda külmkapis, kuid enne pealekandmist laske sellel toatemperatuurini soojeneda. Kaks korda päevas hõõruge koorimist huultele ja seejärel küürige neid keskmise harjastega hambaharjaga kergelt, et kuiva ja surnud nahk maha pühkida.

Vajutage pintsel Kaed harja ulemine

Loputage liigne koorimine sooja pesulinaga. Kuigi on oluline korralikult koorida, ärge minge üle parda; huulte nahk on väga õhuke ja võib olla tundlik, nii et kohandage seda režiimi vastavalt oma isiklikele vajadustele.

Vajutage pintsel Sapi liigeste ravi

Pange alus maha Vajutage pintsel koorimist kandke huulele palsam aluskihina. Sel viisil huulte ettevalmistamine annab teile niisutatud, sileda Vajutage pintsel, mis määrdub ühtlaselt ja takistab tumeda pigmendi haaramist huule teatud osadele. Foto viisakalt Laura Mercier Kandke plekk Suurel päeval soovite alustada pikapeale kulunud plekiga. Heledama, ndate punase värvi saamiseks proovige Laura Mercier Paint Wash vedel huulevärvi Vermillion Red 28 dollarit.

  1. Valuliigendid Mis haigus
  2. Kuidas öelda Oma Pulmapäeval Punase Huulepulga Jaoks “ma Teen” - Dresses & style
  3. Photoshop — Pintslid Ülesanne 15 Teemad Adobe Photoshopis päris ühe tööriista tundmisega edasi ei jõua.
  4. Vormingupintsli kasutamine - Office'i tugi

Pisut sügavama ja vähem popi punase jaoks on hea valik Hourglass Opaque Rouge vedel huulepulk Ikoonis 28 dollarit. Vajutage pintsel huulele pintsli või käsnaga aplikaatori abil selleks sobivad ideaalselt pisikesed käsnaga aplikaatorid, mis on enamiku lauvärvidega kaasas.

Nailart pintsel ombre gradient

Värvuse kontsentratsioon peaks olema Vajutage pintsel tuhara keskel. Pärast pleki määramist puhastage see kohe, vajutades värvi kindlalt huultele.

Vajutage pintsel Polve hakkas haiget tegema

Kiht huulevärvil Järgmine samm on kreemja, sügavalt pigmenteerunud huulevärvi pealekandmine. Valida on nii paljude vahel ja just siis saate lasta oma südamel tõmbuda punase poole, mis teid tõesti kõnetab.

Mida oma eluga teha? Mida ülikoolis õppida? Värske suhkru huulelakk 22,50 dollarit on lähenemisviis, kuid võite ka ise meisterdada: segage kausis kokku 1 osa õli kookospähkel või jojoba1 osa mett ja 1 osa suhkrut.

Mõned silmapaistvamad on Nars Audacious huulevärv Lanas 32 dollarit oranžikaspunase värvi jaoks, Chanel Rouge Allure Velvet huulevärv La Sensuelle'is 36 dollarit sügavama vaarikavarju jaoks ja Makeup Forever Rouge Artist intensiivsete värvidega huulepulk 36 Satin Fuchsia 20 dollarit. Kuna see samm hõlmab huule intensiivse värvi lisamist, peaksite oma suu kujule hoolikalt tähelepanu pöörama.

Kui soovite, et teie huuled oleksid ülitähtsad, kasutage ka huulepliiatsi.

Clinique Blended näopuuder ja pintsel

Kui teile meeldib pehmem kuju, võite sellest pääseda vaid kreemi huulepulga pealekandmiseks pintsliga. Ärge unustage uuesti blot ja blot. Ärge olge häbelik … laske sellest päriselt välja! Top koos palsamiga Viimane samm muretute punaste huulte loomiseks on õhuke, punakaspruun palsam.

Nailart pintsel gradient

Palsam ei tohiks olla liiga pigmenteerunud, kuna seda saate kasutada ülejäänud päeval ja öösel oma tuhara punumiseks ja hoiab seda lopsakalt suudlevana. Tarte LipSurgence huulevärv lummuses 24 dollarit on selle sammu jaoks vapustav valik, kuna see on õhuke, huultel hämmastav ja näeb suurepäraselt välja Sudame liigend artroosiga värvialuste korral. Vaadake mõnda meie lemmik suudluskindlat huulepulka, mis kestab teie pulmapäeval Üles Artiklid.