Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Põhja- ja Baltimaade loovusfoorum 2014: Loov eneseväljendus

18. august 2014 @ 08:00 - 19. august 2014 @ 17:00

Aeg:
18.08.2014 kuni 19.08.2014
Koht:
Narva
Kontaktinfo:

Eelteade – palun märgi kalendris kuupäevad!

Loovusfoorum tuleb taas! 2012. aasta augustis esimest korda toimunud loovusfoorum aitas mõtestada loovuse mõistet ning järgmine foorum keskendus loovuse kui meetodi tutvustamisele. 18.-19. augustil 2014 Narvas toimuv kolmas Põhja- ja Baltimaade loovusfoorum “Loov eneseväljendus” otsib ja esitab sõnas, muusikas, liikumises ja tantsus, kunstis ning draamategevuses loovaid väljendusvorme, mida saab kasutada igapäevases õppetöös, suhtlemises ja koostöös.

Foorumile ootame õpetajaid, koolijuhte, huvijuhte, kõiki haridustöötajaid, kelle sooviks on loovuse abil kooli-, õppimis- ja loomisrõõmu kasvatamine, lastes loovuse äratamine ja toetamine, iseendas loovate võimete leidmine ja nende kasutamine.

Foorumil esinevad eksperdid Eestist ja kõigist Põhjamaadest.

Korraldajad pakuvad:

  • huvitavaid ettekandeid Põhjamaadest ja Eestist;
  • inspireerivaid tegevusi loovusstuudiotes, mida juhendavad eksperdid Eestist ja Põhjamaadest;
  • võimalust vahetada ideid ja jagada kogemusi kolleegidega.

Aeg: 18.-19. august 2014 Koht: Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Narva Keel: eesti, inglise, vene (sünkroontõlge) Osavõtt: tasuline. Registreerumine alates 10. juunist kuni 3. juulini, kohtade arv on piiratud! Tasu: 50 eurot. Hinnas sisaldub majutus kolledži ühiselamus, söök (hommikusöök, lõunad, õhtusöök ja vitamiinipausid), osavõtt loengutest, loovusstuudiotest ja vabaajategevustest.

Loovusfoorumi esmase päevakava ja lingi registreerumisele leiab alates 10. juunist Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse kodulehelt.

Foorumit korraldavad Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis ja Tartu Ülikooli Narva Kolledž koos Põhjamaade saatkondadega Eestis. Meenutusi eelnevatest loovusfoorumitest.

Loovusfoorumit puudutavatele küsimustele vastab kultuurinõunik Eha Vain e-posti teel eha.vain@norden.ee või telefonil 627 3104.

Toimumiskoht

Tartu Ülikooli Narva Kolledž
Raekoja plats 2
Narva, Eesti
+ Google Map