Liigu sisu juurde

Ninasprei allergilise nohu puhuks. Need sobivad kasutamiseks täiskasvanuile ja üle 12aastastele lastele. Parema turset vähendava toime saamiseks võib antihistamiinikume kasutada koos pseudoefedriiniga.

Seepärast varuge reisiapteeki ka allergiavastane vahend.

 • Allergiaravimid - Allergia - Muu tervis - Tooted
 • Halb spin haiget
 • Kahjustab kate liigeseid, kellele uhendust votta
 • Kuidas allergiat ära tunda: atoopiline nahapõletik - loovharidus.ee
 • Allergia võib terve pere elu pea peale pöörata
 • Kui liigesed on haiged

Allergiavastaste ravimitega soovitan end varustada kindlasti neil, kes reisivad koos lastega, sest lapsed on sageli ülitundlikud. Reisil võib ülitundlikkus kõige sagedamini esineda nahalöövete või seedehäiretena. Allergilisi reaktsioone tekitavad harjumatu toit, putukahammustused või ka merevesi.

Arvustused

Tutvustan ravimeid, mida saate allergia puhuks osta apteegi käsimüügist. Zyrteci tabletid Zyrtec'i tabletid toimeaine tsetirisiin 10 mg leevendavad mitmesuguseid allergilisi nähte. Tabletid on näidustatud nõgestõve, putukahammustuste ja allergilise nohu puhul.

Need sobivad kasutamiseks täiskasvanuile ja üle 12aastastele lastele. Kasutatakse 1 tablett päevas veega sissevõetuna.

Seepärast varuge reisiapteeki ka allergiavastane vahend.

Soovitatud raviannus ei põhjusta uimasust, seega pole ka liiklusohtlik. Zyrtec'i mikstuur on mõeldud üle kaheaastastele lastele.

Allergia salv

Seda manustatakse vastavalt vanusele 0, tl kaks korda päevas. Toime saabub kiiresti ja püsib 24 tundi. Kui lööve pole väga tugev või te ei soovi kasutada seespidiseid ravimeid, võite kasutada sama ravimit salvi või geeli kujul.

Allergia salv

Prothanon-geel Prothanon-geel toimeaine dioksüprometasiin sarnaneb toimelt eelmisele salvile. Seda kasutatakse nahadefektideta sügavate nahahaiguste ja putukahammustuste puhul.

 • Allergia - Muu tervis - Tooted
 • Kuunarliigese poletikule, kellele uhendust votta
 • Kokkuvotte vahendid
 • Идея весьма прогрессивная, - ответил Орел.
 • Haiget kolmandale sormele

Geeli Allergia salv korda päevas õhukeselt kahjustatud Allergia salv. Desitin-salv Desitin-salv toimeaine tsinkoksiid on sügelemisvastase ja kuiva toimega. Tsinkoksiid kaitseb vigastatud nahka väliste kahjustuste eest.

Saada e-kiri

Seda kasutatakse allergiliste nahapõletike, nahaärrituste ja ka väiksemate nahapõletuste puhul. Salvi tuleb hõõruda naha sisse korda päevas. Ravim sobib eriti hästi väikelastele.

Bufexamac-Ratiopharm F-salbe Bufexamac'i salv toimeaine bufeksamak leevendab kuivi nahapõletikke, nagu dermatiit ja ekseem. Salv hõõrutakse naha sisse korda päevas. Alla kuueaastastel lastel kasutada ettevaatlikult.

Allergia salv

Salv on vastunäidustatud silmaümbruses Ribide liigeste valu. Geel Psilo-balsam Psilo-balsam toimeaine difenhüdramiin sobib välispidiseks kasutamiseks nahadefektideta nahasügeluse puhul, mille on põhjustanud näiteks putukahammustused ja päiksepõletus. Geelil on allergiavastane ja jahutav toime.

Language menu

See leevendab sügeluse kiiresti. Ravim sobib hästi putukahammustuste paikseks raviks.

Allergia salv

Psilo-balsamit määritakse mõned korrad päevas õhukeselt nahale. Jaga lugu:.