Liigu sisu juurde

Salviga ravimine ei eelda ega välista muude arstimite või raviviiside samaaegset kasutamist. Palume tungivalt mitte pidada niisugust tulemust täielikuks paranemiseks.

Koostis: värske männivaigu kampol, hanerasv, mesilasvaha, päevalilleõli. Nimetatud koostisainete õigel temperatuuril kuumutamisel saadakse segu, millel on tugev põletikuvastane ja haavu parandav toime. Sarnase koostisega salvi on kasutatud iidsest ajast kui kindlat vahendit nii välispidiste kui sisemiste põletike raviks.

Vedeliku puudumine liigeste ravi Salv liigeste meditsiin

Olenevalt põletikukolde eripärast või kohast organismis on muudetud koostisosade vahekorda või lisatud uusi looduslikke aineid. Salv vastab Euroopa Liidus kehtivatele terviseohutuse nõuetele ja omab vastavat sertifikaati.

Anestesize valu liigese Uhine valu retsepti ravi

Valmistatud Eestis. Antud koostisega segul on tugev antibakteriaalne, põletikuvastane ja haavu parandav toime. Oma kiire mõju tõttu, põletiku ravimise kõrval, vaigistab salv ka valu.

Saada e-kiri

Näiteks kui tegemist on imetava ema rinnapõletikuga. Ravi ajal võib tunda põletikukoldes pulseerimist või tõmblusi, eriti mädanike puhul. Sageli kaotab salv põletikunähud juba pärast esimest sissehõõrumist või pealemäärimist.

Valu või muu vaevus kaob, eriti kui salv on kantud peale kogu ööks. Palume tungivalt mitte pidada niisugust tulemust täielikuks paranemiseks. Kui ravikuur katkestada ja põletik jätta välja ravimata, tulevad valu ja vaevused tagasi.

Seotud tooted

Pärast väliste sümptomite kadumist tuleb salvi tingimata peale kanda vähemalt veel päeva. Mädaste kurgumandlite korral kuni 5 päeva. Kinnise põletikukolde korral on salvi kõige mugavam ära pühkida pabersalvrätikuga, seejärel puhastada kohta viina või muu selleks ettenähtud vahendiga.

Päeval on soovitatav sidet vahetada tunni tagant, eriti mädapaise puhul. Oluline on lasta nahal ja haaval ka hingata.

  • Haavasalvid, -kreemid, -geelid ja salvsidemed - Haavahooldus - Muu tervis - Tooted
  • Koostis: värske männivaigu kampol, hanerasv, mesilasvaha, päevalilleõli.
  • Gehwol Med Salve for Cracked Skin- Pragunenud naha salv (kannalõhede ravi) – DM Küünehooldus

Kuna iga haigusjuht erineb, küsige lisainformatsiooni otse salvi valmistajalt. Tema nõuanded võivad Teile kasulikud Ravi salv. Salv ravib tõhusalt ka bronhiiti ja kopsupõletikku.

Nahka taastava, antibakteriaalse ja põletikuvastase toime tõttu soovitame salvi kasutada kannalõhede, põletuste, kriimustuste, herpese, Ravi salv, putuka hammustuste ning raskesti paranevate haavade korral.

For Healthcare Professionals Only

Salvi on mugav kasutada ning see Tablett osteokondroos organismile kahjulik. See omakorda kiirendab haavade kinnikasvamist ja armistumist.

  • Pragunenud naha salv (kannalõhede ravi) Gehwol Med Salve for Cracked Skin - Magnolia Grand
  • Nahaärritused Nahaärritused Täiskasvanutel esinevate nahaprobleemide hulgas on kõige levinum nahaärritus.
  • ABILAR 10% SALV KUUSEVAIGUGA 20G

Vältige salvi sattumist seedetrakti, mitte kasutada seespidiselt. Antud koostis pole selleks ette nähtud.

Gehwol Med Salve for Cracked Skin- Pragunenud naha salv (kannalõhede ravi)

Ravikuuri ajal soovitame tungivalt pidada kinni ravirežiimist, mis on vajalik teie tervenemiseks. Salviga ravimine ei eelda ega välista muude arstimite või raviviiside samaaegset kasutamist. Salvi tuleb säilitada jahedas ja pimedas kohas. Vastunäidustatud individuaalse komponentide talumatuse korral.

Margid murgistuse valu liigestes Cream for Sustav