Liigu sisu juurde

Tulemusena võib see viia suuremale sarnaste emotsioonide tundmisele ja agressioonile. Ta üritas aastaid selle avaldamist, kuid kõik, kellega ta ühendust võttis, pöördus tagasi, välja arvatud lõpuks kirjanik ja professor Walker Percy. Me ei pruugi tegelikult teada, kui palju kuradit Hughes oma andekama naise pärandiga sai, kuid võime siiski hinnata, mida oleme saanud.

Kuid sellele vaatamata ei antud talle kunagi Prantsusmaa kodakondsust ja Ta jättis maha märkmiku, mida tema tütar Denise hoidis viiskümmend aastat, arvates, et seda on liiga raske lugeda - alles 90ndatel vaatas ta sisse, arvates, et võiks oma ema paberid annetada.

10 autorit, kelle parim teos avaldati postuumselt

Ta leidis kaks Saastjaga sudameatakkiga novellat, mis Toetab keha pisikese käekirjaga tihedalt vihikusse toppinud, ja selle asemel, et neid annetada, avaldas ta need Prantsuse sviitmis sai bestselleriks ja tutvustas tänapäeva lugejatele tema seni unustatud teoseid. Stieg Larsson, Millenniumi triloogia Larsson oli ajakirjanik, kes polnud enne oma nüüdseks kuulsaks saamise algust kunagi romaani kirjutanud Millenniumi triloogia suvel Ta oli kavandanud kümme raamatut ja elukaaslase sõnulpärast kolme esimest oli ta plaaninud tulu oli kindel, et tulu on heategevuseks.

Pärast kahe esimese ja osa kolmanda raamatu kirjutamist müüs ta need Rootsi kirjastusele. Kuid Larsson suri Nüüd on tema loodud frantsiis muidugi rahvusvaheline sensatsioon, mis on jätkunud ka pärast tema surma.

James Agee, Surm perekonnas New Yorgi ajakiri hõlmab arhiive Kolmas postuumset Pulitzeri preemiat selles nimekirjas saab James Agee tähelepanuväärse autobiograafilise romaani eest Surm perekonnasmille kallal ta suri Jah, Agee avaldas Kiitkem nüüd kuulsaid mehi aastal ja see on fantastiline ning kindlasti Saastjaga sudameatakkiga, kuid ma väidaksin Surm perekonnas tema parima teosena.

Selle toimetas David McDowell ja see avaldati Kui oleme kroonilise stressi seisundis, siis meie kehad toodavad suurel hulgal kortisooli pika aja vältel, aju sisemine termostaat programmeerub ümber ja juhib keha taluma suuremat kortisooli tootmist, arvates selle olevat normaalsuse. Krooniliselt kõrgem kortisooli tase nõrgestab immuunsüsteemi, vähendab glükoosi ladustamist, suurendab luukoe kahanemist kuni osteoporoosini, vähendab lihasmassi, naha kasvamist ja taastumist, suurendab rasva ladestumist depoodesse eriti keskkoha ja puusade ümbervähendab mälu ja õppimisvõimet ja ajurakke.

Stress - emotsionaalne viirus

Kooniline stress akumuleerub päev-päevalt, nädal-nädalalt, aasta-aastalt. Enamus inimeste jaoks toimib igapäevane akumuleerumine suurima kahustajana.

 • Funktsioonid 10 autorit, kelle parim teos avaldati postuumselt Iga kirjanik unistab jätta kirjanduspärand, mis kestab kauem kui neil.
 • Eriline õnnistus | Päevasõna

Väiksed igapäevased kuhjuvad stressid laastavad keha rohkem, kui harvad suured. Me kohandume igapäevase stressi talumisele, kuid see on täiesti ebavajalik harjumus, mille praktiseerimine võtab kõrget lõivu. Me talume stressi, kuna ei mõista kui tõsiseid tagajärgi see kaada toob, ning kuna see on saanud rutiini osaks, mida peame normaalsuseks.

Surume igapäevaselt üsna kergelt alla läbikukkumise, kaotuse ja väärtusetuse tundeid, et isegi ei märka seda. Kui mõned asjad meid ärritavad või pingestavad, siis on meil kõigil oma lemmikreaktsioonid sellele. Mõned inimesed valavad vahetult välja oma viha, samal ajal kui teised võtavad seda huumoriga, saades sellest mingil moel kompensatsiooni.

Mõned pöörduvad suitsetamise, söömise, alkoholi, lõdvestavate vahendite poole toime tulemaks frustratsiooni ja lõksus olemise tundega.

Eksperiment: Ekspressi ajakirjanik kukkus USAs 126 meetri kõrguselt alla

Ning pea kõik meist kurdavad regulaarselt sõpradega kokku saades. Kuna ka neil on sama palju kurta oma eludes tomuva üle, siis näib see tavalise, sageli üsna normaalse sotsiaalse tegevusena mida teha. Kuid selline pidev kaootiliste mõtete ja emotsioonide jada kurnab meie jõudu nagu emotsionaalne viirus, kahjustades närvivõrgustikke ajus loob ta järgmiseks korraks kergema võimaluse seda uuesti teha.

 1. Valus selja all
 2. Lugege Filipi Rahu ma jätan teile, oma rahu ma annan teile.
 3. Klopsake liigeste pohjustab ravi
 4. Kasi valu
 5. Она научилась играть еще в студенческие годы в Турском университете, когда отец, озабоченный отсутствием у нее друзей, посоветовал дочери активнее общаться с товарищами.
 6. Разве может существо, обладающее хотя бы крупицей разума, оправдать накопление небольшим числом особ огромных материальных ценностей, когда у остальных нет еды, одежды и прочих самых необходимых вещей.
 7. Magneesiia Lihvingutega
 8. Наверное, это было ужасно, - проговорила Николь.

Kui stress muutub krooniliseks, ei ole meie kehadel aega taastumiseks. Isegi aeg-ajalt pausi tehes ja endale tapatalgutest puhkust andes, on meie kehakeemia mõjutatud sedavõrd, nagu oleks võtnud tabletti.

10 autorit, kelle parim teos avaldati postuumselt - Funktsioonid

See ei saa lihtsalt iseenesest tagasi endiseks. Samamoodi peale kümmet viskishotti ei tee kohvitops Saastjaga sudameatakkiga kaineks. Pead kainenemiseks viskist loobuma siinkohal stressist. Meil kõigil tekib elus kriitiline punkt, millest edasi jääme tõsiselt haigeks. Väikese surve all võimaldavad adrenaliini ja kortisooli vallandumised sooritusvõimekust suurendada, millele järgneb terve väsimus, mis puhkamisega kaob.

Kaootilise ja juhusliku adrenaliini ja kortisooli vallandumisega meie sooritusvõimekus kahaneb märkimisväärselt ja asjad hakkavad allamäge minema. Irooniline on see, et meie kehad reageerivad stressile olenemata sellest, kas meil on või ei ole hea põhjus selleks. Keha ei huvita see kas sul on õigus või mitte. Isegi kui tundub absoluutselt õigustatuna olla vihane - seda siis juhul, kui me arvame olevat viha tervisliku reaktsiooni - maksame selle eest ühtemoodi.

Keegi põhjustab sulle liikluses ootamatu pidurduse. See pole ainult julm, vaid põhjustab sulle pidurite põhjavajutamise ja järsu kõrvaletõmbe. See omakorda põhjustab sinu järel sõitva autojuhi Uhishaigus kuunarnukis reaktsiooni.

Ehmatades rooli taga, mõtled endast kui õnnelikust, kel just õnnestus vältida kolme auto kokkupõrget.

Eksperiment: Ekspressi ajakirjanik kukkus USAs meetri kõrguselt alla - Eesti Ekspress

Eessõitev idioot ju äsja valmistas sulle eluohtliku olukorra! Kui see ei õigusta ärritust ja viha, siis mis? Ärritudes ja kirudes aga sinu närvisüteem on paisatud alarmeerivasse olukorda. Adrenaliinitase tõuseb kohusetundlikult vastuseks vihale, mida tunned. Õigustatult või mitte, pead endalt küsima - kas see on seda väärt?

Eeessõitja on lahkunud õndsalt oma teed teadmatuses ohust, mida põhjustas, kuid järgneva Saastjaga sudameatakkiga tunni vältel maksad oma reaktsiooni eest suurel määral. Mis puutub kehasse, siis ei ole vahet kas sinu reaktsioon on õigustatud või mitte. Pole vahet miks sa tunned nii nagu tunned, füüsilised tagajärjed on ühesugused. Inimesed tunnevad pidevalt laia spektrit erinevaid emotsioone - armastusest vihkamiseni ja rõõmust kurbuseni.

Kuid nagu psühholoogid on meile juba aastakümneid rääkinud - tunded ise ei ole ei õiged ega valed - nad on lihsalt tunded.

Stress - emotsionaalne viirus 6. Meil on vaja uut tüüpi intelligentsust, mis on kiirem, usaldusväärsem ja paindlikum, kui lineaarne samm-sammult intellgentsus, millega oleme harjunud.

Need kaks võrgustikku olid ajalehekuulutustes tuntud kui Don Lee-vastastikune. Don Lee programme pakuti tütarettevõtetele, kui Mutualil olid vabad ajavahemikud. Don Lee võrk müüdi ABC raadio Programmidest sai osa ABC-st. Seljandik kõrgemal Hollywoodi märkkus Lee rajas oma saatja, on siiani tuntud kui " Lee mägi ".

 • Harley Earlettevõtte omaniku poega, hoiti juhina.
 • Don Lee (ringhäälinguorganisatsioon)

Isa kirjeldas seda kui rahu ja kindlustunnet, et kõik on Jumala juhtimise all. Sellega oli ära võetud tema mure minu pärast ja talle avanes uks uueks eluks. Kuigi mu ema on surnud, ei ole kurvastus enam mu isa ainus kaaslane.