Liigu sisu juurde

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Kuid kreemi toimivus ja tarbimisväärtus suureneb veel muude sama huvitavate koostisosade lisamisel. KREEM MUMIOGA aitab kaasa rakkude uuenemisele, aktiveerib uuenemise protsesse, toidab toimivalt kuiva nahka, ergutab ainevahetuse protsesse, parandab rakuhingamist, tugevdab naha loomuliku taastumise protsesse. Paljud rahvad peavad teda tugevaks bioenergeetiliseks stimulaatoriks. Paljud inimesed peavad seda imevahendiks kõikvõimalike haiguste vastu.

Altai salv

Koostisosad: puhastatud mumio. Omadused: mumio on vahataoline kividest väljaimbuv aine, korjatakse Altai mägedest ja sisaldab endas raku tasandil omastatavaid bioaktiivseid ühendeid.

Altai salv

Tervise hoidmisel on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Kasutamine: täiskasvanutel 2 tabletti päevas koos toiduga, ühe kuu jooksul.

Altai Kai-Altayım-The Turkic people Altai

Päevases koguses 2 tabletti sisaldub puhastatud mumiod mg. Mitte ületada soovitatud päevast kogust!

Paira Altai Mumio tbl 200mg N30

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Ei soovitata põie- ja neeru kivide, raseduse, rinnaga toitmise korral.

Altai salv

Säilitamine: toatemperatuuril, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. Vikipedia mumiost: Mumio on Kesk-Aasia mäestikest kogutav mäevaik ehk mäepalsam, mille tekkes pole veel selgust. Koostisse kuulub nii anorgaanilisi kui orgaanilisi aineid.

Altai salv

Puhas mumio on musta või tumepruuni värvi vees täielikult lahustuv aine. Kasutamist on ta leidnud rahvameditsiinis mitmesuguste krooniliste sealhulgas seedimishäired, neeruhädad, allergia, astma, naistehaigused, mitteparanevad haavad-haavandid ja äkiliste luumurd, migreen, gripp vaevuste leevendajana. Altai salv lahustatakse mumio soojas vees näiteks grammi klaasitäie vee kohta või segatakse meega ja tarvitatakse seespidiselt mitte üle 0,2 grammi ööpäevas.

Altai salv

Haava serva võib niisutada mumio-lahusesse kastetud vatiga. Suhkru- ja südamehaigetel ning ka teiste kroonilise tõbede tõttu sünteetilisi ravimed võtvatel inimestel ei soovitata mumioga ise end ravima hakata, sest ravimitel ja mumiol võivad olla ootamatud koosmõjud.

Altai salv