Liigu sisu juurde

Ja pärisisamaad. Istun ja vahin ja mõtlen vist talle. Siinkohal tuleb teha mõtlik paus. Kui pöörad pilgu sissepoole, siis on. Shelley'le Poiss mängis põrgut üksipäini Poiss kes ei uskund jumalust Vaid selle loaga koju jäigi et ta ei teeks mõnd rumalust Poiss mängis üksi mängupõrgus Ei lõhkunud ei lärmanud Ta mängus sügavus ja kõrgus Kõik mida elus märganud Saand vanemailt kes kodust lahkund vaid üksi koju jääda loa kõik vallandus mis tasse mahtund Poiss mängis põrgut tühjas toas LOVE IS HEAVENLY HELL LOVE IS HEAVENLY HELL Miski jääb lõpuni puudu kuskil kellade kõlade murdudes läbi lumede sulgpehme saju läbi unede tumeneb kurbuse hämar teadvusetagune taju miski puudu jääb puudu jääb alati vaateakendel portselanpoosid kelle kurbus küll kelladeks valati kelle külmusest jäätusid roosid roosid lumiste akende ruutudes läbi õhtute sulgpehme saju miski puudu jääb teineteist puutudes läbi teadvusetaguse taju Sinule kes sa oled sealmaal Nüüd, kus sa tead juba elust vähemalt veerandit, vaevalt et enese valust enam teed erandit.

Üle kuristiku Ma ütlen: armastus. See pole vale. Kui tahad kuulda, tule lähemale.

 1. Lihased ja liigesed pohjustavad
 2. Luuletused » Vaata: Haiget teinud sul ()
 3. Luuletusi ja tsitaate pidupäevaks - Ideed: sünnipäev, firmapidu, seminar
 4. Она попросила Орла остановить платформу над устьем Сены и потом медленно двинуться вверх, в сторону Парижа.
 5. Rahva meditsiini sormede sailitamine

Kui tahad tunda, tule päris ligi. Kuid rohkem ma ei ütle ometigi. Ma ütlen: armastus. Ja kõik on öeldud.

Luuletused haiget

Ma ei kuule hästi, mis sa küsid. Jah, kõik võib olla. Võib-olla möödub. Kuid imelik, et ta nii kaua püsib. Me elu on me elu ainus mõte Me elu on me elu ainus mõte.

 • Чтобы подтвердить свои теоретические предположения, мы использовали кровь, кожу и другие ткани и клетки, взятые из ваших тел.
 • Николь поглядела на мужа.
 • Мама, - негромко проговорил Патрик.
 • Несколько секунд спустя Ричард обменялся в темноте твердым рукопожатием с человеком, которого Кэти представила как своего друга.
 • riputame siia head luuletused!
 • Да, - перебила его Николь, - только тот, у кого были дети, способен понять те могучие чувства, которые испытывает мать к своему чаду.
 • Uhise randme ravi poletik

See pulss, mis verd me vaikimisse taob. Üks armastus. Üks päev, üks öö, üks lõke. Hirm hetke ees, mis puruneb ja kaob. Näo teeme, et me leekidest ei hooli, mis kuiva säsi õgivad me seest. Kord kukud kokku oma kõval toolil. Sa tead, ei päästa miski selle eest.

Kord kukud kokku, seestpoolt õõnsaks söödud, sa tead. Kuid praegu vaikid sellest veel.

Üks puudutus. Üks lõhn, üks hääl, mis möödub.

Vahel on vaja kaardile paar rida pidupäevaks kirjutada. Aga ühtegi head mõtet ei tule pähe. Kogusime sekretar. Oleme neid ise saanud ja rõõmuga aeg-ajalt ise kasutanud.

Ja hirm ja võlu, kui sus katkeb keel. Huuldehammustus Sel päeval sadas verd ja peeglikilde Ma lehti puruks käristasin tuulde Seal oli kurbus naljakas ja pilge Ses naeratuses mis lõi hambad huulde Üks kummaline naer mis kurbust kaitseb Ja klaaspaleesid Elu kitsaskohti Ma olin unustanud vere maitse Võib-olla varem kui ma oleks tohtind Piiril Üks mälestus Üks õhtupoolik nagu ime Suur selge taevas Põsel üksik pritsmepiisk Pea kohal kajakate helevalge kriisk Me keset suuri halle Luuletused haiget istusime Siis oli männimets ja krobelised koored Ja liivakukkund käbid Luuletused haiget vaik Päev loojus Piimashokolaadi maik Me olime vist äkki hirmus Luuletused haiget Üks sigaret kesk liiva adrut merd ja mände Kui tulekahjukumas põles lääs Me mängisime väga imelikke mänge See oli võit Kuid võit mis polnud käes Tsurr, armastus!

Kes ütles: armastus? Või oli meelepete?

Kes julges öelda, astugu kolm sammu ette! Kuis kellelgi küll vääratama juhtus keel nii keerulise mängu lihtsa lõpu eel? Kes söandas välja öelda selle, mis on tabu? Ta pidi nägema ja kuulma Luuletused haiget, et nagu välk oleks sähvatand, kõik surmavaikseks jäi. Tsurr, mängust välja käi!

Подумай об. Пусть ты даже не попадешь под вагон, пока будешь брести по тоннелю. как ты собираешься объясняться с октопауками.

Feminiinne Mängisime tookord aias kodu. Keset tikripõõsaid seisis liivakast. Seal ma hoidsin, kui ta pidas sõdu, kaltsunukku mängult meie last. Siis jäin haigeks.

Doris Kareva

Üsna kaua aega vaatasin ma läbi akna vaid, kui ta tappis üksi keset aeda mänguinimesi mängult elavaid. Miskit õudset oli ses ja kurba Üle põse jooksid pisarad. Ma ei suutnud saata mängusurma mängumeest. Ja pärisisamaad. Etüüd Must aurav kohv Ja tasa langeb lund Ja suhkur lahustub Sul värisevad käed Luuletused haiget mõnel lapsel tuleb Prantsus Keele Tund Ja teised lapsed kelgutavad mäel Kes teeb sel juhtub Aga kõik ei tee Ja kõik ei tahagi Ja ongi tore Sa tellid ettekandjalt sidruniga tee Ja tunned rõõmu et sa üldse oled Et olla daam, ma kannan kõrgeid kingi Kord nädalas üks daam teeb maniküüri.

Luuletused haiget

Kord aastas on ta enda vastu aus. Sa elad minus, kuid ei maksa üüri. Siinkohal tuleb teha mõtlik paus.

Luuletused haiget

Daam kasutab vaid valgeid taskurätte. Täis saladusi on ta buduaar. Siin avaned, kuid end ei anna kätte. Me vahel pole muud kui vikerkaar.

Üks daam ei Luuletused haiget. Tal on kõike küllalt, ka siis, kui tahaks valust oiata.

Luuletused haiget

Et olla daam, ma vaikima pean üllalt. Kui plahvatan, siis ette hoiatan. Pärastlõuna Isa ja ema on leppinud jälle. Väljas on laupäev ja tilguvad räästad. Istun ja vahin ja mõtlen vist talle. Nagu saaks mina siis kedagi päästa. Vaibad on kortsus ja segi on sahtlid. Keemia kontrolltöö keeratud käkru.

Köögi pool lõhnavad vasttehtud vahvlid. Istun ja põrnitsen endale näkku. Mida ma vahin.

Она знала, что перепады температуры в Новом Эдеме стали больше, когда колонисты начали сами управлять погодой, но не предполагала, что изменения погоды повлияли даже на температуру озера. Чтобы замедлить погружение, Николь подпустила воздух в надувной жилет. "Не надо торопиться, - посоветовала она .

Kedagi hoida või kaitsta või päästa. Sõnu on palju ja suutmist on vähe.

Luuletused haiget

Üksinda Kõik on liiga laokil Ja ei mahu ära kuidagi see valu sinu sees Mööda tube käid ja otsid rahu Tõelist rahu leiad üksnes eneses Kõik on liiga laokil Kogu maja Pole jõudu otsast alata Vist on veidi liiga palju vaja Seks et iseennast salata Õhtupoolik P. Shelley'le Poiss mängis põrgut üksipäini Poiss kes ei uskund jumalust Vaid selle loaga koju jäigi et ta ei teeks mõnd rumalust Poiss mängis üksi mängupõrgus Ei lõhkunud ei lärmanud Ta mängus sügavus ja kõrgus Kõik mida elus märganud Saand vanemailt kes kodust lahkund vaid üksi koju Mida saab toodelda liigestes loa kõik Luuletused haiget mis tasse mahtund Poiss mängis põrgut tühjas toas LOVE IS HEAVENLY HELL LOVE IS HEAVENLY HELL Miski jääb lõpuni puudu kuskil kellade kõlade murdudes läbi lumede sulgpehme saju läbi unede tumeneb kurbuse hämar teadvusetagune taju miski puudu jääb puudu jääb alati vaateakendel portselanpoosid kelle kurbus küll kelladeks valati kelle külmusest jäätusid roosid roosid lumiste akende ruutudes läbi õhtute sulgpehme saju miski puudu jääb teineteist puutudes läbi teadvusetaguse taju Sinule kes sa oled sealmaal Nüüd, kus sa tead juba elust vähemalt veerandit, vaevalt et enese valust enam teed erandit.

Võtmata, andmata võlgu sügaval elutsed.