Liigu sisu juurde

Oomega ja oomega-6 rasvhapped on tõhusad valu- ja põletikuvähendajad. Kaks kõige tavalisemat liigesevalu põhjustajat on osteoartroos ja reumatoidartriit. Kata purk kaanega ning jäta segu nädalaks pimedasse seisma. Ole aktiivne Treeningul võib olla meie liigeste tervisele märkimisväärne positiivne kasu.

Parema kasutajakogemuse tagamiseks kasutame küpsiseid.

Inimese haiguse puusad

Küpsised võimaldavad meie veebiserveritel teid ära tunda ja kohandada selle sisu, kui te lehte külastate. Need annavad meile kasutajastatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust. Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad Olid liigesevalu oma veebiteenuseid edendada.

  • Uhise ola ravi
  • Blogi - Hooajalise liigesevalu leevendamine
  • Suhkur ja sool.
  • Mida süüa, kui liigesed on haiged - Eesti Naine

Sellised pakkujad on näiteks Google või Facebook. Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

Pep salv liigeste valust

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni.

ST - STOMACH MERIDIAN (Meridijan Želodca)

Staatilised küpsised saate antud lehel sisse või välja lülitada valides all "Keelatud" või "Lubatud". Necessary Alati lubatud Necessary Cookies ehk lehe toimimiseks vajalikud küpsised, võimaldavad näiteks kasutajal pangatehinguid sooritada ning aitavad tagada lehekülje turvalisust.

Sinment spin osteokondroos