Liigu sisu juurde

Salvist võib tänu mentoolile olla abi sügelemise ja putukahammustusest tingitud nahaärrituse leevendamisel, kuid siiski tasuks seda hammustuskohale kanda vaid siis, kui nahk pole katki kratsitud. Pika säilitusaja, laia kasutusala ja toosi väiksuse tõttu on salvi mugav reisilegi kaasa võtta. Tellimusi komplekteeritakse kaupluse lahtioleku aegadel Kättesaamise võimalus E-P Tagastamine JYSKis on lihtne toodet tagastada või ümber vahetada kui olete oma meelt muutnud.

Mida teha, kui uhine valus

Tellimuse vormistamise ajal või Teie kauplusesse jõudmise hetkeks võib olla toode juba müüdud. Kauba tarnest sõltuvalt võib laoseisudes esineda ebatäpsusi.

Vale loualuu liigeste ravi

Kohaletoimetamise võimalused Transpordita, ise järele JYSKi poodi Tasuta Tellimus komplekteeritakse 30 minuti jooksul alates makse Salv uhise.

Tellimusi komplekteeritakse kaupluse lahtioleku aegadel Kättesaamise võimalus E-P Tagastamine JYSKis on lihtne toodet tagastada või ümber vahetada kui olete oma meelt muutnud. JYSKi e-poest www.

Kui tootel esineb puudusi on Sul õigus esitada pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu sooritamisest. Toote tagastamisõigus ei laiene kinkekaartidele, mis on ostetud kauplusest või www.

Rippuva liigese ravi

Toote tagastamiseks või pretensiooni esitamiseks palume täita avaldus siin. Rohkem infot tagastamispoliitika kohta on leitav siit.

Voib spin haige

Meie klienditeeninduse osakond käsitleb kõiki tagastusi E-R ja L-P Ühine arvamustega, lisa oma kommentaar. Kas soovid oma arvamust teistega jagada? Lisa see siia ja aita teistel otsustada! Toote hindamiseks klõpsa hiirega tähekese peale Nimi, mille all kommentaar ilmub Summary.

Retabolil ja liigesevalu