Liigu sisu juurde

Kaasomandis olevat vara valitsevad korteriomanikud ühiselt aga oma reaalosa igaüks iseseisvalt. Kui aga kokkulepe puudub ja üks naaber on hõivanud ebaseaduslikult ühised ruumid või maatüki osa, siis tuleb pöörduda tema poole hõivatud osa vabastamise nõudega.

Leitud 13 sobivat artiklit. Nõelterav pind. Pind läks sõrme, jalga. Pind on küüne all. Astusin pinnu jalga. Võtsin pinnu nõelaga, näpitsatega välja. Labidavars annab pinde. Värvimata trepikäsipuu ajas pinde. Pisike pind sõrmes, suur valu. Saematerjali pinnud läksid kütteks.

Pinnad uhine

Ladusime lühikeseks saetud pinnud riita. Pindudest kokkulöödud kuur, värav. Sile, tasane, ebatasane pind. Kivi krobeline pind. Karvase pinnaga riie.

Pinnad uhine

Kudumi mustriline pind. Tahvli pind ei tohi olla liiga libe. Kriimustused kummikute läikival pinnal. Mööbli poleeritud, lakitud pind. Detailide töödeldud, töötlemata pind. Niiskes ja kuumas õhus on higi aurumine keha pinnalt takistatud. Taime lehtede pinda katab vahajas kiht.

  • Mine navigeerimisribale Mine otsikasti Pinna asendihälbeks nimetatakse vaadeldava pinna ja tema nimiasendi vahelist hälvet, pinna sümmeetriatelje või sümmeetriatasapinna hälvet lähtepinna suhtes või pindade vastastikuse nimiasendi hälvet.
  • Post comments: 0 Comments Kokkuleppe puudumisel on kõigil korteriomanikel võrdne õigus ühiseid ruume kasutada ning kui üks kaasomanik on need hõivanud, siis tuleb esitada hõivatud osa vabastamise nõude.
  • Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed.
  • Leitud 13 sobivat artiklit.
  • [PSV] Eesti keele põhisõnavara sõnastik
  • Pinna asendihälve – Vikipeedia

Pilvede liigitamisel on oluline ka pilvede alumine pind. Kriitika nõrkuseks on sageli libisemine pinda mööda. Sügavamal pinna all küdes rahulolematus edasi. Pinna all Pinnad uhine peituda mõndagi, mis kiirel lugemisel silma ei hakka. Üle kahe kolmandiku maakera pinnast on kaetud veega. Erinevate pindade — põld, niit, mets, kõrb — puhul on vee aurumine erinev. Kõva, pehme pind.

Pinnad uhine

Viljakas, niiske, liivane, savine pind. Võrdlemisi kivine pind. Põhja-Eesti paene pind.

Pinnad uhine

Soo õõtsuv pind. Kuivade liivaste pindade metsastamine. Rammusa mullaga pind.

Navigeerimismenüü

Pind on siin viljakasvatuseks vähesobiv. Mu jalge all on taas sünnimaa püha pind. Vabadusvõitlejate veri on niisutanud kodumaa pinda. Mis tõi su siia võõrale pinnale, rändaja? Lahingud polnud veel kandunud Eestimaa pinnale. Esmakordselt viibin Prantsusmaa, Ameerika pinnal.

Pind muutus kurjategija jalge all palavaks ja ta põgenes üle piiri. Ta põrm puhkab võõras pinnas. Rakett viis vimpli Kuu pinnale. Teame vähe kaugemate planeetide pinnast. Uuendusteks polnud pind veel küps.

Mitteeluruumi pind - loovharidus.ee

Vitamiinivaegus loob soodsa pinna haiguste tekkimiseks. Uue mõistmine eeldab vastuvõtlikku pinda inimese hinges. Valgustuslikud ideed langesid juba ettevalmistatud pinnale. Manitsustest polnud abi: sõnad langesid viljatule Pinnad uhine. Ükskõiksus on kuritegudele soodsaks pinnaks. Tuli pinda sondeerida: kas meid võetakse vastu või mitte? Sumasime poris, otsides kõvemat pinda. Ujusime kalda poole, et pääseda kindlale pinnale. Parkett oli lapsele liiga sile pind, ta kukkus ühtepuhku.

Plahvatuse ajal tundsime, et pind jalge all Pinnad uhine. Pärast finantsskandaali ei saanud ta enam kunagi kindlat pinda jalge alla. Enesekriitikat tehes lõi ta süüdistustel pinna alt.

[EKSS] "Eesti keele seletav sõnaraamat"

Tema ise kui ka Krõõt, mõlemad olid ju alles noored. Järve peegelsile pind. Sügisese mere rahutu pind. Vee pinnal ujusid mullid. Õli läikiv pind. Kalad tõusid pinnale hingama, putukaid püüdma. Lind sukeldus ja tõusis uuesti pinnale. Uppuja kerkis mõned korrad pinnale. Allveelaev tõusis pinnale. Lahe pinda katab jäälobjakas. Vaht kerkis supi pinnale. Räbu tõuseb pinnale. Võimuvahetuste ajal ujub pinnale ikka kahtlasi kujusid.

Ebameeldiv lugu minevikust ujus jälle pinnale.

Mida teha, kui naaber on hõivanud üldkasutatava pinna?

Lahendus probleemile tõusis alateadvusest pinnale. Hoonetealune pind. Umbes 50 ha suurune pind. Aia, metsaalade pind. Maaparandusobjektide pind on aasta-aastalt suurenenud. Kilealusel pinnal kasvatati varajast köögivilja. Talul on küllaldaselt pinda, aga see on väheviljakas. Karusnaha pind jagatakse eri väärtusega osadeks. Abiruumide pind.

Vabanenud pinnale paigutati viimistlusosakond. Üürime välja pindu äriruumideks. Pinnaga on raskusi, ligemal ajal pole korterit lootagi.

  1. Mida teha, kui naaber on hõivanud üldkasutatava pinna? | Advokaadibüroo REMO's
  2. Re: Mitteeluruumi pind 30 DetsKorteriomand on omand ehitise reaalosa üle, millega on ühendatud mõtteline osa kaasomandist, mille juurde reaalosa kuulub.
  3. Liikumise poletik sormede tootlemisel

Üleliigsele pinnale võeti üüriline. Tahaksin uues kohas elada sama suurel pinnal kui ennegi. Vastuolud tekkisid majanduslikul, maailmavaatelisel pinnal. Ta tervisehäired tekkisid psüühilisel pinnal. Jutt läks, kaldus isiklikule pinnale. Jääb selgusetuks, missuguselt pinnalt sai tüli alguse. Konflikt võrsus isiklike vastuolude pinnalt. Rahvusliku liikumise pinnal sündinud selts.

Vaba konkurentsi pinnal tekkinud monopol. Antiik-Kreeka kultuur arenes idamaade kõrge kultuuri pinnal. Realistlikud kunstnikud jäid vanade traditsioonide pinnale. Sõpruskond kujunes välja ühise õppimise pinnal. Jutustus võrsus kirjaniku isiklike tähelepanekute pinnalt. Selline järeldus võis tekkida ainult asjatundmatuse pinnal t.

Enesesüüdistuste pinnal tekkinud sisepiinad.