Liigu sisu juurde

Naha õhenemine tekib kõige kiiremini tugevamate steroididega, kuid see võib kujuneda ka nõrgemate hormoonide toimel pikema aja jooksul. Steroidide põhjustatud nahakuivuse korral kasutatakse nahka niisutavaid kreeme. Kõrvaltoimete teke sõltub steroidi tugevusest, selle kasutamise ajast ja kohast ning ka nahaprobleemi olemusest. Sisemised kõrvaltoimed on seotud imendunud ravimi hulgaga.

Hydrocortisone butyrate Locoid kreem, rasvane kreem ja Steroidide salv [2] III astme steroidid tugevad : Betamethasone valerate Betnovate kreem ja salv, Celestoderm-V kreem ja Steroidide salv Betamethasone dipropionate Fluticasone propionate Cutivate kreem ja salv Mometasone furoate Elocon salv, kreem ja lahus Methylprednisolone aceponate Advantan kreem ja salv, Advantan nahaemulsioon [2] IV astme steroidid väga tugevad : Clobetasol propionate Dermovate kreem, salv ja lahus Paiksete hormoonide kasutamine[ muuda muuda lähteteksti ] Paikseid steroide võib kombineerida selliste komponentidega nagu salitsüülhape, mis aitab liigset ketendust eemaldada, lisaks antibakteriaalsete kreemide ja seenevastaste ravimitega.

Ravi intensiivsus ja pikkus sõltub psoriaasi tüübist ja intensiivsusest.

Krooniline reumali liigeste ravi Osteokondroos Brachiaalsete uhiste folk-ravi

Seni kuni diagnoos ei ole kindel kasutatakse lühiajalist ravi. Kui haigus tekib uuesti, tuleb ravi jätkata, et vältida muid potentsiaalseid seisundeid. Kasutamist tuleb jälgida, kui tegu on: [2] suure kehapinnaga, millel paikseid steroide kasutatakse ravitav piirkond kaetakse kilega lapspatsiendiga [2] Paikseid steroide kasutatakse 1—2 korda päevas ja neid kantakse ainult kahjustatud piirkonnale.

Vitamiinide liigeste valu jaoks Parempoolne valu

Steroidide põhjustatud nahakuivuse korral kasutatakse nahka niisutavaid kreeme. Väga tugeva ja agressiivse juhtumi korral võib haige koha katta kilega, aga ainult väikese ala ja lühiajaliselt.

On ette tulnud palju juhtumeid, kus originaalravimile allub haigus hästi, kuid toimeainepõhist alternatiivi kasutades haigus ägeneb. Näiteks ühele labakäele on soovitatav kogus üks sõrmeotsa ühik, ühele labajalale on soovitatav kogus kaks sõrmeotsaühikut.

Kogu kehale kokku on soovitatav kogus 40 sõrmeotsa ühikut.

Salvi valus liigestega valu poidla liigeses kui raviks