Liigu sisu juurde

Jälle ja jälle kirjutatakse sellest, kui tähtis on haiguste ravis arsti ja patsiendi koostöö. Mõnda aega seisab ühe ooteorva laual suur kinnine pappkast pealkirjaga «Ole julge! Algupäraste uuringute, ülevaate- ja koolitusartiklite ning haigusjuhtude kirjelduste autorid peavad oma kaastöös alati esitama võimaliku huvikonflikti deklaratsiooni. Sinul kui patsiendil on isegi vedanud, kui arst ütleb ausalt ära, et ta pole vastavast ravitaktikalisest käigust ja ravimitest selle juurde kuskilt lugenud, ent ei taha ka ise olla esimene.

Haigla juhi konkursil osales üheksa inimest, kellest seitsmel oli meditsiiniline kõrgharidus ja nad kvalifitseerusid konkursile.

Kokkuleppe kohaselt kuuluvad uuringuartiklite, ülevaadete ja haigusjuhtude varalised õigused Eesti Arstide Liidule ning teiste Eesti Arstis avaldatud materjalide varalised õigused nii Eesti Arstide Liidule kui ka ajakirja välja andvale osaühingule Celsius Healthcare. Ajakiri sõlmib iga autoriga õiguste ülemineku kohta kirjaliku kokkuleppe.

Nõukogu vestles 8. Haigla nõukogu esimehe, Narva linnapea Katri Julge ravi sõnul sai otsustavaks dr Kõrgvee selge, konkreetne ja julge visioon Narva haigla arengust, sealhulgas ravi- ja töökeskkonna kaasajastamisest.

Kaed valus olad

Kõrgvee rõhutas oma visioonis meeskonna loomise ja tugevdamise vajadust, kogu haigla personali kaasamist ja riigi toe vajadust regionaalse lähenemise tugevdamiseks Eesti meditsiinis. Raigi sõnul ei lepi Kõrgvee miinimumiga ja just sellist lähenemist vajab tänane Narva.

valu ja Ki liigestest

Praegu täidab Narva haigla juhatuse liikme kohustusi haigla pikaaegne juht Olev Silland. Uus juht asub plaani kohaselt ametisse maikuu jooksul.

Kui liigend on parast murdumist haiget

Haigla nõukokku kuulus ka Tartu Ülikooli Kliinikumi esindajana dr Kõrgvee, kes esitas tagasiastumisavalduse 8.

Vastavalt haigla põhikirjale jõustub see Haigla nõukogu kinnitusel taandas dr Kõrgvee end kõigist haigla juhi konkursi aruteludest.

Parast too valus liigesed

Ago Kõrgvee on Eestis tunnustatud anestesioloog, intensiivraviarst ja kardioloog, mitmete meditsiiniasutuste ülesehitaja ja pikaaegne Tartu kiirabi juht. Praegu töötab ta Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku direktorina.

Tule tööle ITK-sse_Klienditeenindaja

Alates