Liigu sisu juurde

Nihkekindlates või hõõrdekohtades kasutatakse kõrgtugevaid polte, mis pingutavad plaate sellise jõuga, et koormus Q kandub hõõrdejõudude kaudu läbi kahe plaadi. Valitsev pöördemoment on tavaliselt suurem kui null, kuna kõvastunud polümeer tekitab mutri pööramisel ikkagi hõõrdumist.

Artriit sormede kate ennetamise

Shaped busbars võib olla kokkupandud, kasutades hõõrdumisega keevitust. Kinnitatud liigesed kõige levinumad Bolted jooned on moodustatud ülekattega vardad ja poltide üle kattuvad ala.

Standarad metallist liigesed kruvi ja polt lahja toru ühendamiseks

Need on kompaktsed, usaldusväärsed ja mitmekülgsed, kuid neil on puudus, et avad tuleb puurida või läbi torude läbi juhtida, põhjustades praeguse voolu moonutusi baaris. Kinnisvaraliidudel on tavaliselt ühtlasem kontaktrõhk kui klammerdamisel, kuid vaatamata nendele probleemidele kasutatakse sageli poltidega liigesid ja on osutunud usaldusväärseteks. Neid saab kokku panna kohapeal ilma raskusteta. Kinnised liigesed kõige levinumad Kinnitatud liigendid moodustatakse ribade kattumisel ja kattekihi ümber paikneva välise klambri paigaldamine.

Saame kõik nõustuda, et kodu koristamine, ükskõik kui igav see ka ei ole, on vajalik tegevus. Ometi saame selle muuta korralikuks trenniks, mis on lõbus ja põletab kaloreid.

Kuna pole poltide augu, ei ole vooluhulk häiritud, mille tagajärjel on madalam liitetakistus. Ühise lisamass aitab vähendada temperatuurikõveraid tsükliliste koormuste all.

5 vasest tihendusmeetodit, mida peaksite teadma

Hästi kavandatud klambrid annavad ühtlase kokkupuute surve ja neid on kergesti kokku monteeritud, kuid need asuvad rohkem kui polditud liigesed ja need on valmistamiseks kallimad. Joonis 2 - lihtne klambriühendus 3.

Hoidke kate kate ja lihaste liigeseid

Tõstetud liigesed raske, kuid. Liigendatud liigesed on sarnased poltidega liigestega. Need võivad olla tõhusad, kui hästi tehtud. Kontaktsurve on raske kontrollida.

Kodusõda... liigestes

Neid ei saa kergesti Poldi liigestes ega pingutada, neid on raske paigaldada. Leotaga või keevitatud liigesed haruldased Jooteseotud või keevitatud liigendeid kasutatakse harukarbis, kui need pole poltide või klambriga tugevdatud, sest lühistel tingimustel kuumutamine võib muuta need nii mehaaniliselt kui ka elektriliselt ebakohaselt. Joonis 4 - jootekolb 5.

PSD Poldi Card

Keevitatud liigesed ei ole väga ohutud. Keevisliide on valmistatud vardade otste ja keevitamise abil.

Ravi vurtsidega liigestele

Need on kompaktsed ja neil on eelis, et voolu kandevõime on tühine, kuna ühendus on tegelikult pidev vaskjuht. Siiski ei pruugi kohapeal keevisliite valmistamine olla ohutu ega soovitav.

10 salendavat harjutust, mida teha kodu koristamise ajal

Vase keevitamine on arutatud Copper Development Association Publication 98, kulutõhusas tootmises: vasest ja vasesulamitest ühendamine allalaadimine siin. Joonis 6 - kattuv ühendus Liigese resistentsus sõltub peamiselt kahest tegurist: Lihtsusefekt Poldi liigestes levimistakistus R s, mis on tingitud voolu läbivoolust läbi liigendi Ühenduse resistentsus või liidese resistentsus, R i.

Kui vahelduvad voolud voolavad, tuleb arvesse võtta ka nahakaudse ja kokkupuutetulemuse muutusi ühispiirkonnas.

jalgade turse